Beş Adımda Ofis Şıklığı

1-Broş
Beş adımda ofis şıklığı için gerekli olan ilk aksesuar broştur. Broş sadece yakaya kullanılan bir aksesuar değildir. Saçınızda, kazaklarınıza, elbiselerinize ve şapkanıza kullanabilirsiniz.

2- Fular
Kıyafetlere hareket ve renk getiren bir aksesuar fulardır. Ayriyeten zengin ve kaliteli görünmek için saçlarınıza ve çantanıza kullanabilirsiniz.

3- Kaliteli Babet ve Stiletto
Şık bir stiletto iş yerinde oldukça özgüvenli adımlar atmanızı sağlar. Kendinizi iyi hissedersiniz. Dik yürümenin de birinci adımıdır. Dışarıda koşturacaksanız ya da ayaklarınız yorulduğunda muhakkak zarif bir duruşa sahip bir babet ile şıklığınızı tamamlamalısınız

4- İnci Kolye
Zarif, asil ve birazda klasik olmak isterseniz mutlaka inci kolye kullanmalısınız. Ayriyeten incinin asaleti ve saflığı da ofis ortamında şıklığınıza eşlik eder. Sahte ya da gerçek kullanmanın pek de önemi yoktur. Asıl olan doğru şekilde kullanmaktır.

5- Desenli ve Renkli Kıyafetler
Sizi mutlu edecek olan renkleri beş adımda ofis şıklığı için kullanmaya özen göstermelisiniz. Fosforlu olan renkler yerine her deseni ve rengi kullanabilirsiniz. Böylelikle kıyafetlerinizin renklerinde gün içinde pozitif enerji alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

brazzers Türkçe ve yabancı bir çok filmin yayınlandığı konulu porno film sitemizde ücretsiz video keyfi!