Fransız Öpücüğü İçin İpuçları

1: Gevşeyin ve öpüşmenin tadını çıkarın

Eşiniz öpüşmenizden ve vücut dilinizden huzursuz ya da gergin olduğunuzu anlar. Bu yüzden rahatlamanız gerekir. Endişeli olduğunuzda Fransız öpücüğüne odaklanamazsınız. Dolayısıyla öpüşürken aklınızın başka bir yerde olmamasına dikkat edin; yani rahatlamak ve içinizden gelerek karşılık vermeniz çok önemli. Bu eşinizin de gevşemesine yardımcı olur
2: Dilinizi kullanmaktan çekinmeyin

Dilinizi kullanmaktan çekinmeyin. Onu yeni keşifler yapmak için kullanın. Eşinizin dudaklarının üstünde, ağzının içinde gezdirin. Dilleriniz bir bütün olsun, eşinizin diliyle adeta dans edin. Bu sırada da sakın kimsenin kimseden iğreneceğini düşünmeyin. (Tabii yine de aşırı tükürük salgılamamakta fayda var.) Zaten bu anlamda bir rahatsızlık duyuluyorsa anlayın ki yanlış kişiyle berabersiniz. Şunu unutmayın; öpüşmek aslında başlı başına bir sevişmedir.
3: Çeşitlilik

Öpüşme stilinizi çeşitlendirin. Böylece eşiniz sizin neler yapacağınızı merak eder. Dudaklarınız ve dilinizle çeşitli hareketler deneyebilir; öpüşmeyi hızlandırabilir, yavaşlatabilirsiniz. Ancak çok baştan savma ya da çok ateşli olmayın. Çok aşırıya kaçmadan ikinizin nasıl öpüşmekten hoşlandığını anlamaya çalışın.
4: Bütün vücudunuzu kullanın

Ellerinizi eşinizin kalçalarına ya da sırtına götürün. Sonuçta erkekler de kendilerine dokunulmaktan hoşlanır. Tekrar hatırlatıyoruz: Kendinizi kasarsanız eşiniz de kasılır. Rahatlamanın çok önemli olduğunu unutmayın. Aşırı şehvetli olmayın ama vücudunuzu da kasmayın.
5: İşi doğal akışına bırakın

En iyi Fransız öpücüğü kendiliğinden gelir. Çiftler kendi ritimlerini zamanla bulurlar. Eşinizle siz gevşediğinizde öpüşme doğal olarak istediğiniz yöne doğru akar.
6: Soluk almayı unutmayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

brazzers Türkçe ve yabancı bir çok filmin yayınlandığı konulu porno film sitemizde ücretsiz video keyfi!