Gelin Şaç Modelleri ve Tavsiyeler

Düğün öncesi en çok düşünülüp planı yapılan şeylerden biri saç modelidir. Saç modeli için binbir farklı yerden binbir çeşitlere bakılır. Ve bir türlü tercih yapılamaz. Ama saç modeli seçiminin yanı sıra çon önemli olan bir şey de saç bakımıdır. Hem bakımlı hem etkileyici bir saç modeli oluşturmak sizin elinizde. Bu önerilerimizi dikkate alarak düğün gününüzde aylardır hayal ettiğiniz saçınıza kavuşabilirsiniz. İşte karşınızda saçınızı ve kafanızı rahatlatıcak öneriler.

PLANLAYIN ; Saç boyası, bakımı, kesimi gibi planladığınız her şeyi düğün gününden önce son ay içinde yapın. Böylece saçınız şekile giricek ve daha doğal görünecek. Ayrıca aksi bir durumda bunu düzeltmeniz için zamanınız olacak.

KASLARI GEVŞETİN ; Düğün günü erkenden saçınızı yaptırmayın ve yaptıracağınız zaman da çok sıkı yaptırmayın. Yoksa deriniz tahriş olup acımaya başlar.

TEMİZ TUTUN ; Saçlarınızı düğün tarihinizden birkaç hafta önce sürekli temiz tutun. Böyle saçınız daha parlak ve sağlıklı görünecek.

ETRAFTA GEZİNİN ; Saç modeliniz için tek bir kuaför veya kişiyi tercih etmeyin. Biraz etrafı gezin ve tipik saç modelinizden kurtulun. Dışarıda bir yerlerde bambaşka bir stil görebilirsin. Saçının yapımı tamamen bittiğinde bu hergünki saç kesiminden veya renginden çok farklı olmalı.

KENDİNİZİ AŞIN ; Düğünde yapacağınız saç için utanmayın. O gece yıldız siz olacaksınız.

AKSESUAR KULLANIN ; açınız için birçok harika aksesuar var.Klasik bir görünüm için swaroski kristallerinden veya gümüş taşlardan yapılmış takıları kullanmanız size çok hoş ve zarif bir görünüm katacaktır. Renkli taşlar veya zincirlerden yapılan takılar ise sizin renginize ışık katacaktır.

YARDIM ALIN ; Eğer saçınızı kendiniz yapacaksanız gerçekten iyi ve güvenilir bir arkadaşınız ile çalışın. İster kuaföre gidin ister kendiniz yapın, yanınızda mutlaka sizi perspektif olarak yorumlayabilecek bir arkadaşınız olsun.

RAHATLAYIN ; Eğer düğün günününüzde birden yağmur yağar veya rüzgar eserse ve saçınız için zamanını ayarladığınız sayasıcınızı bozarsa endişelenmeyin. Son dakika değişiklikleri iyi olabilir, bu yüzden sen ve senin artistin her zaman hazır olun. Köprünün üstünden yürüyüp birbiriniz ile karşılaşınca her şey yoluna girecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

brazzers Türkçe ve yabancı bir çok filmin yayınlandığı konulu porno film sitemizde ücretsiz video keyfi!